METALOWA BRAMKA 240 x 147 x 83 cm PIŁKA SIATKA

0000000831

Nowy

169,00 zł

54 Przedmiotów

24 godziny

18523676_1.jpg
18523676_4.jpg

DUŻA STALOWA BRAMKA DO PIŁKI NOŻNEJ - SOLIDNA

Własna metalowa bramka piłkarska to prawdziwa atrakcja dla młodych fanów piłki nożnej. Nie tylko pozwala naśladować ulubionych piłkarzy i uczy, jak dobrze grać w futbol, ale także umożliwia aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu oraz rozwój sprawności ruchowej. Nie od dziś wiadomo, że praktyka czyni mistrza...więc czy nie warto skorzystać i dać szansę rozpoczęcia treningów już od najmłodszych lat?

Bramka ma optymalne rozmiary, co pozwala poczuć się, jak na prawdziwym treningu. Wykonana z solidnego materiału wysokiej jakości, jest odporna na odkształcenia i zniszczenia. Dziecko może celować zarówno w siatkę, jak i słupki bez obaw o deformację produktu.

18523676_3.jpg

Przeznaczona do użytku zewnętrznego, może być postawiona np. w ogrodzie, a łatwy montaż i demontaż umożliwia szybkie złożenie bramki i przetransportowanie jej w inne miejsce. Dodatkowym atutem jest dołączenie do zestawu piłki nożnej, dzięki czemu dziecko może rozpocząć codzienny trening i zabawę właściwie… od zaraz!

Parametry techniczne:

  • Wymiary bramki: 240 x 147 x 83 cm
  • Przekrój rurki: 29 mm
  • Średnica piłki: 20 cm

Zestaw zawiera:

  • Bramkę piłkarską
  • Piłkę nożną o średnicy 20 cm

Nasze towary zapakowane są w ładne i estetyczne opakowania, doskonale nadające się na prezent. Do zakupionego przedmiotu zawsze gwarantujemy instrukcję w języku polskim. Wszystkie nasze towary posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi, dzięki czemu można być pewnym ich jakości wykonania. Towar wysyłamy zawsze dobrze zabezpieczony. W razie potrzeby zapewniamy części zamienne oraz usługi serwisowe.

W razie pytań chętnie służymy pomocą. Numer telefonu znajdziesz w zakładce „O sprzedającym” znajduje się ona w dolnej części strony. Zachęcamy również do zadawania pytań przez formularz allegro. Zamówienia złożone do godziny 13 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

18523676_2.jpg

4 innych produktów w tej samej kategorii: