Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  PrestaShop

  Drony Jest 53 produktów

  na strone
  Pokaż 1 - 24 of 53 przedmioty

  DRON DO DRONA NIEPODOBNY

  Aktualnie w ofercie na rynku jest bardzo dużo różnych rodzajów dronów. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Nasza firma oferuje drony rekreacyjne do około 2-3 tyś zł maksymalnie. Są to drony raczej przeznaczone do hobbystycznego używania, kręcenia ujęć na wakacjach, filmowania krajobrazu lub po prostu szybkiego przyjemnego latania np. drony wyścigowe MJX.  CO WYBRAĆ TAK ŻEBY WYBÓR BYŁ TRAFIONY ?

  Wybór powinien zależeć od dwóch czynników cenny oraz wieku i doświadczenia przyszłego użytkownika. Jeśli szukamy modelu dla kilkulatka który nigdy nie miał doświadczenia z dronami warto kupić coś tańszego, małego do latania w domu. Np. modele dronów kieszonkowych JJRC H36 , FQ-777 lub NH 010. Te modele pozwolą na naukę latania za bardzo niewielkie pieniądze. Dużą frajdę sprawiają także dorosłym, do polatania po domu lub biurze.

  Dla użytkowników troszkę starszych można już kupić coś większego. Tutaj zależnie od budżetu możemy zdecydować się na drona z silnikami szczotkowymi lub bezszczotkowymi. Jeśli fundusze na to pozwalają zdecydowanie polecamy te drugie. Silniki bezszczotkowe charakteryzują się cichszą estetyczną pracą, szybszą reakcją, mniejszym zapotrzebowaniem na prąd, a przede wszystkim trwałością.


  Drony z kamerą i ekranem LCD

  Z modeli na silnikach bezszczotkowych szczególnie polecamy drony MJX z serii Bugs. Silniki praktycznie są nie do zajechania , a latanie nimi jest bardzo przyjemne. Od modeli wyścigówek MJX B6 i B8 do szybkiego Bugsa B3 z możliwością podczepienia GOPRO do modelu z GPS bugs B2W.

  Według nas model drona MJX Bugs B2W to jeden z najlepszych dronów w stosunku jakość do ceny. Za niecałe 900 zł otrzymuje model z funkcjami tak jak w profesjonalnych droższych dronach. Wystarczy wspomnieć , że model ma 1000 m zasięgu , osiąga 500 metrów wysokości. Dzięki GPS trzyma stabilnie pozycję i wysokość nawet po odłożeniu pilota. Przekaz obraz na telefon w technologii 5G również jest bardzo dobry i bez opóźnień. Automatyczny powrót i lądowanie zawsze idealnie w punkt.  CZY TO ZNACZY ŻE DRONY NA SILNIKACH BEZSCZOTKOWYCH SĄ ZŁE?

  Wcale nie ,ale trzeba mieć na uwadze , że jest to tańsze rozwiązanie. Silniki szczotkowe również spełniają swoją rolę bardzo dobrze, ale po dłuższym użytkowaniu drona należy się liczyć z możliwością wymiany silnika. Z dronów z silnikami szczotkowymi polecamy modele W606-2 move wing. Charakteryzuje się stosunkowo dużą mocą , całość wykonana jest na aluminiowej ramie. Polecamy zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych. Za niecałe 500 zł dostajemy model drona kamerą HD i ekranem LCD i . Należy pamiętać ,że obraz przekazywany na monitor FPV na częstotliwości 5,8 ghz jest sygnałem bez opóźnień. W porównaniu do obrazu przekazywanego na nasz telefon z tańszych dronów przez WIFI.