PrestaShop

Zegar Metalowy Jest 9 produktów

Pokaż 1 - 9 of 9 przedmioty

Zegar metalowy, szyk, moda, elegancja i praktyczność.

Zegary metalowe wykorzystywane są do mierzenia i wskazywania czasu w różnych celach, dlatego ważne jest aby zegar był praktyczny ale i prezentował się stylowo. Zegary metalowe stały się hitem roku 2018. Pasują zarówno do stylowych wnętrz, vintage, nowoczesnych, dobrze urządzonych ale i takich na które nie ma się jeszcze pomysłu. Wszystkie zegary wykonane są z dokładnością i precyzją. Prostota i wytrzymałość zegara czyni je modnym elementem domu, biura na długie lata.

 

W naszej ofercie można zakupić zegary metalowe o średnicy 50 cm, 60 cm czy 80 cm dzięki czemu każdy może dopasować wielkość zegara do swoich wnętrz i upodobań. Nasze zegary wykonane są z metalu, wskazówki z aluminium, poza tym wyposażone są w ciche mechanizmy. Poszerzane stalowe obręcze zegara dodają im jeszcze większej wytrzymałości i efektywności. Designerskie zegary mogą być idealnymi dodatkami do domu jako forma dekoracji lub też idealny prezent dla fanów produktów metalowych. Oferujemy zegary metalowe, które bezpośrednio po otworzeniu nadają się do powieszenia na ścianę bez potrzeby składania.Na co zwracać uwagę przy wyborze zegara metalowego?

Przy wyborze zegarów należy przede wszystkim kierować się funkcjonalnością zegara, który będzie wisiał na ścianie. Trzeba pomyśleć o tym co z nim zrobię gdy np. znudzi mi się w salonie? Czy będzie nadawał się wyłącznie do wyrzucenia a może, będzie pasował do sypialni czy innego pomieszczenia? Najbardziej praktycznymi zegarami które nie wychodzą z mody są zegary proste, w kolorze czarnym lub szarym. Są to kolory które idealnie wtapiają się w różne style pomieszczeń, kolory ścian, mebli itp. Przy wyborze trzeba kierować się również wytrzymałością, z czego jest wykonany, bo przecież obok wyglądu ważna jest wytrzymałość zegara.Czym różnią się tańsze zegary metalowe od tych droższych

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy do stworzenia zegara zostały użyte blaszki czy profile metalowe. Blaszki nie dają takiego efektu przestrzennego 3D jak profile. Zdecydowanie polecamy zegary z profili. Zazwyczaj również jakość spawów jest lepsza niż w tańszych zegarach z blaszek.Drugą ważną rzeczą jest mechanizm zegara. Jeśli zegar metalowy będzie wisiał w sypialni to warto wybrać zegar z mechanizmem cichym, który nie będzie nam przeszkadzał podczas snu. Natomiast jeśli zegar będzie wisiał w innym pomieszczeniu nie ma to tak dużego znaczenia.Ostatnią rzeczą jest malowanie , ważne jest żeby zegar był jednorodnie pomalowany , najlepiej proszkowo. Kolor oraz odcień również ma znaczenie. Obecnie modne są zegary w stonowanychNie czekaj , zamień swoje pomieszczenie dzięki zegarom metalowym, które idealnie dopasują się w pomieszczeniach domowych , biurowych i innych.

Idealny prezent na każdą okazje.