Wysyłka towaru

Zamówienia pobraniowe lub opłacone przelewem złożone do godziny 13:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia jeśli to możliwe. W okresie świątecznym mogą wystąpić drobne opóźnienia związane z dużą ilością zamówień. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia tego samego dnia po godzinie 13:00 skontaktuj się z nami telefonicznie i sprawdź czy jest to możliwe. Paczki kurierskie wysyłamy firmą kurierską DPD. Paczkomaty oraz miniPaczka jest realizowana przez firmę inpost.

dpd.jpg Wysyłka kureirska
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 801 400 373
Uwagi : Przesłyki kurierskie DPD w większości przypadków dochodzą na drugi dzień po nadaniu. Status paczki można śledzić od godzin wieczornych w dniu nadania paczki.
inpost.jpgMini paczka
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 722 444 000
Uwagi : Maksymalna waga paczki 2 kg, maksymalnay wymiar wszystkich boków razem to 70 cm. Zdarza się ,że pomimo nadania przesyłki status nie jest zaktualizowany, zdarzają się opóźnienia.
paczkomat.jpgPaczkomat
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 722 444 000
Uwagi : W większości przypadków paczki dochodzą terminowo. Opóźnieni zdarzają się szczególnie w okresie świąt. Status paczki nie zawsze jest aktualizowany w dniu nadania paczki.


Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy. Data dostarczenia zamówienia jest datą orientacyjną . Zapewniamy jednak, że Handloteka dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej. W okresie świątecznym mogą pojawić się drobne opóźnienia w czasie dostarczenia przesyłek.

O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie www.handloteka.net w zakładce "Twoje konto", w sekcji "Historii zamówienia". Link do śledzenia losów przesyłk zostanie również wysłany na podany w zamówieniu adres email.

W przypadku, gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją lub skontaktujemy się z tobą telefonicznie. Poprosimy Cię o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem.


Bezpieczeństwo przesyłek

Wszystkie przesyłki wysyłane przez sklep Handloteka są ubezpieczone. Podczas odbioru paczki/przesyłki przed podpisaniem odbioru prosimy dokładnie sprawdzić, czy nie nosi ona żadnych śladów uszkodzenia mechanicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi na taśmę oklejającą paczkę. Jeżeli przesyłka oklejona jest taśmą przewoźnika, bądź taśma jest naruszona prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stanu towaru w paczce należy rozpakować paczkę w obecności pracownika firmy kurierskiej i upewnić się, że towar nie jest uszkodzony. Dopiero po upewnieniu się co do stanu towaru i jego ilości należy podpisać odbiór paczki.

Jeśli okazało się, że towar jest uszkodzony należy spisać w obecności kuriera protokół szkody. W przypadku kiedy stwierdzono uszkodzenie po odjechaniu kuriera , należy zadzwonić do firmy kurierskiej i zgłosić uszkodzenie. Kurier ma obowiązek przyjechać jeszcze raz i spisać protokół uszkodzenia. Wypełniony protokół przed podpisaniem należy dokładnie przeczytać.


Wysyłki zagraniczne i ponadgabarytowe

Koszty wysyłek zagranicznych oraz ponadgabarytowych ustalane są indywidualnie.
Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki do Niemiec już od 25 zł