Wysyłka towaru

Zamówienia pobraniowe lub opłacone przelewem złożone do godziny 12:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia jeśli to możliwe. W okresie świątecznym mogą wystąpić drobne opóźnienia związane z dużą ilością zamówień. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia tego samego dnia po godzinie 12:00 skontaktuj się z nami telefonicznie i sprawdź czy jest to możliwe.

Poniżej podane koszty dostawy dotyczą standardowej paczki do 5 kg i mogą się zmieniać ze względu na ilość, rozmiar oraz wagę przedmiotów. Koszty dostawy mogą również ulegać zmianie jeśli objęte sa promocją Np. " Dzień darmowej dostawy"

dpd.jpg

Wysyłka kurierska
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 801 400 373
Uwagi : Przesłyki kurierskie DPD w większości przypadków dochodzą na drugi dzień po nadaniu. Status paczki można śledzić od godzin wieczornych w dniu nadania paczki.

Koszt wysyłki 12,30 zł

inpost.jpg

Wysyłka kurierska
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 722 444 000
Uwagi : Maksymalna waga paczki 2 kg, maksymalnay wymiar wszystkich boków razem to 70 cm. Zdarza się ,że pomimo nadania przesyłki status nie jest zaktualizowany, zdarzają się opóźnienia.

Koszt wysyłki 12,30 zł

Koszt wysyłki paczki pobraniowej 15 zł

paczkomat.jpg

Paczkomat
Czas realizacji : 1 do 2 dni roboczych
Infolinia : 722 444 000
Uwagi : W większości przypadków paczki dochodzą terminowo. Opóźnieni zdarzają się szczególnie w okresie świąt. Status paczki nie zawsze jest aktualizowany w dniu nadania paczki.

Koszt wysyłki 14,00 zł

Koszt wysyłki paczki pobraniowej 17,99 złWszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Zamówienie złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy. Data dostarczenia zamówienia jest datą orientacyjną . Zapewniamy jednak, że Handloteka dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane i wysłane jak najszybciej. W okresie świątecznym mogą pojawić się drobne opóźnienia w czasie dostarczenia przesyłek.

O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem. Status swojego zamówienia możesz sprawdzić po zalogowaniu się na stronie www.handloteka.net w zakładce "Twoje konto", w sekcji "Historii zamówienia". Link do śledzenia losów przesyłk zostanie również wysłany na podany w zamówieniu adres email.

W przypadku, gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją lub skontaktujemy się z tobą telefonicznie. Poprosimy Cię o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania z zamówieniem.


Bezpieczeństwo przesyłek

Wszystkie przesyłki wysyłane przez sklep Handloteka są ubezpieczone. Podczas odbioru paczki/przesyłki przed podpisaniem odbioru prosimy dokładnie sprawdzić, czy nie nosi ona żadnych śladów uszkodzenia mechanicznego. Prosimy o zwrócenie uwagi na taśmę oklejającą paczkę. Jeżeli przesyłka oklejona jest taśmą przewoźnika, bądź taśma jest naruszona prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności pracownika firmy kurierskiej.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do stanu towaru w paczce należy rozpakować paczkę w obecności pracownika firmy kurierskiej i upewnić się, że towar nie jest uszkodzony. Dopiero po upewnieniu się co do stanu towaru i jego ilości należy podpisać odbiór paczki.

Jeśli okazało się, że towar jest uszkodzony należy spisać w obecności kuriera protokół szkody. W przypadku kiedy stwierdzono uszkodzenie po odjechaniu kuriera , należy zadzwonić do firmy kurierskiej i zgłosić uszkodzenie. Kurier ma obowiązek przyjechać jeszcze raz i spisać protokół uszkodzenia. Wypełniony protokół przed podpisaniem należy dokładnie przeczytać.


Wysyłki zagraniczne i ponadgabarytowe

Koszty wysyłek zagranicznych oraz ponadgabarytowych ustalane są indywidualnie.