DMUCHANY FLAMING NA ŚNIEG LUB WODĘ GRUBE PCV 0,65

0000000818

Nowy

89,00 zł

50 Przedmiotów

24 godziny

29122720_4.jpg

PRZEZNACZONY ZARÓWNO DLA DZIECI JAK I DOROSŁYCH

Bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Flaming na śnieg i nad wodę.

Chociaż dmuchane zabawki zwykle kojarzą się ze słońcem i plażą, można nie tracąc zabawy wykorzystać je także, w nieco chłodniejsze dni. I tak, dmuchany flaming w wersji zimowej sprawdzi się… na śnieżnym stoku!

Grubszy materiał i właściwości chroniące przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, umożliwiają zabawce bezpośredni kontakt ze śniegiem i lodem. Czy to nie świetna wiadomość dla wszystkich fanów białego szaleństwa? Teraz można ślizgać się, ścigać czy po prostu zjeżdżać ze stoku, w prawdziwie oryginalnym stylu.

Flaming jest zaprojektowany tak, aby mogły z niego korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Materiał jest bezpieczny dla środowiska i sprzyja styczności z zimnym podłożem. Wyposażony w dwa mocne uchwyty, pozwala na pewną jazdę i możliwość stałej kontroli podczas zabawy.

Flaming w goglach i w szalu

Dodatkowo, oryginalny wzór i jaskrawe kolory zapobiegają sytuacji, w której osoba siedząca na flamingu mogłaby zostać niezauważona przez innych, będących w tym samym czasie na stoku.

Dla osób, które nie lubią taplania się w śniegu, także mamy dobrą wiadomość. Dmuchany flaming bez problemu może być używany również w tradycyjny sposób, czyli… dostojnie pływając w wodzie. A więc czy słońce czy śnieg, na zabawę nie trzeba czekać cały rok. Co więcej, niepotrzebne jest kupowanie dwóch różnych zabawek dmuchanych, na dwie różne pory roku – ot, tak prosto i uniwersalnie.

  • Rozmiar: 145 x 120 x 95 cm
  • Materiał: 0,58 mm PVC
  • Waga: 2,4 kg

29122720_1.jpg
29122720.jpg
29122720_3.jpg

20 innych produktów w tej samej kategorii: