Dmuchany mini barek na napoje i jedzenie

0000000819

Nowy

39,00 zł

Brak produktu na magazynie

19252542_1.jpg

LUKSUSOWY BAREK TERAZ W ZASIĘGU RĘKI

Nic tak nie orzeźwi gości na prawdziwym pool party, jak własny bar z chłodzonymi napojami. A gdyby jeszcze tak był pod ręką… od czego w końcu jest dmuchany barek? To rozwiązanie dla każdego, kto niekoniecznie lubi za każdym razem wychodzić z basenu.

IDEALNY NA IMPREZY I WAKACYJNE WYPADY

Pompowana taca w formie baru na napoje lub przekąski świetnie sprawdzi się podczas plażowania, organizowania imprez na basenie czy zwyczajnego leżakowania nad wodą. Specjalnie zaprojektowane dno jest nieco zanurzone w wodzie, co powoduje, że produkty dostępne w barku są cały czas chłodzone.

Dodatkowo barek ma także specjalne uchwyty na szklanki lub butelki, gdzie po ukojeniu pragnienia można odstawić naczynie i odpłynąć dalej, bawiąc się w najlepsze.

Barek wykonany jest z nieszkodliwego dla zdrowia i środowiska materiału, przez co bez problemu może być użytkowany przez każdego. Solidna konstrukcja zapewnia natomiast stabilność i trwałość podczas użytkowania, dzięki czemu można mieć pewność, że barek się nie przewróci - będzie za to spokojnie dryfował po tafli wody. Dodatkowo ozdobiony kolorową tęczą da się łatwo przetransportować w inne miejsce lub pozwoli uzupełnić zapasy.

Dmuchany barek to pozycja niemalże obowiązkowa, kiedy zbliża się sezon wiosenno-letni. Łączy przyjemne z pożytecznym, bowiem nie tylko umili czas spędzony w basenie lub nad wodą, a także szybko schłodzi wybrane napoje lub przekąski.

Parametry techniczne :

  • Rozmiar: 95 x 65 x 65 cm
  • Materiał: 0,24 mm PVC
  • Waga: 0,5 kg
19252542_2.jpg
19252542.jpg

20 innych produktów w tej samej kategorii: