Dron Visuo XS809S Shark kamera wifi duży akumulator

0000000973

Nowy

285,00 zł

Brak produktu na magazynie

31004134_6.jpg

DRON Z KAMERĄ I SKŁADANYMI RAMIONAMI VISUO SHARK WYPOSAŻONY W DUŻY AKUMULATOR

Ten dron ma naprawdę wiele zalet ,których nie spotkamy w innych dronach na podobnym poziomie cenowym. Najważniejsze z nich :

Długi lot aż do 21 minut - biorąc po uwagę ,że w innych dronach czas lotu to zazwyczaj 7-10 minut to w tym modelu jest 2-3 razy dłuższy. Akumulator 1800 mah zapewnia więcej radości z latania. Nie ma potrzeby ciągłego ładowania. Akumulator jest wsuwany. Nie ma potrzeby łączenia wtyczek lub otwierania klapki z akumulatorem. Wsuwamy akumulator i wszystko jest gotowe.

Składane ramiona - ułatwiają transport i przechowywanie modelu drona. Składanie oraz rozkładanie zajmuje tylko kilka sekund. Złożony dron zajmuje prawie dwukrotnie mniej miejsca, niż po rozłożeniu

Prosty intuicyjny pilot - Aparatura sterująca została zaprojektowana na wzór padów w konsolach do gier. Taki rodzaj pilota jest najwygodniejszy , prosty w obsłudze oraz łatwo przyswajalny dla wszystkich użytkowników.

Rozpoczęcie lotu odbywa się po wciśnięciu przycisku automatycznego startu po którym dron unosi automatycznie na wysokość około 1 metra.

Model posiada różne prędkości lotu. Dla początkujących i zaawansowanych oraz prosty system wykonywania obrotów w powietrzu.

Kamera WIFI - kamera zamontowana w dronie przekazuje w czasie rzeczywistym obraz na telefon. Możliwe jest nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć w przyzwoitej jakości. Możliwe jest ręczna zmiana pochylenia kamery. Pozwoli to wykonać lepsze ujęcia nagrywanego materiału.

Automatyczny powrót - dron posiada funkcję automatycznego powrotu w kierunku miejsca startu. Funkcję aktywuje się jednym przyciskiem. Model wyposażono również w kompas pozwalający na łatwiejszą orientację w terenie podczas lotu.

Diody LED - Na każdym ramieniu zamontowane są diody led. Przednie diody oraz tyle różnią się kolorem. Dzięki temu nawet podczas długich lotów wiemy gdzie jest przód , a gdzie tył drona.

Podświetlenie jest również zamontowane w przedniej części drona co nadaje niesamowity drapieżny wygląd.

Skład zestawu :

  • Model Visuo XS809S
  • Akumulator 1800 MAH 3,7 v
  • Osłony na śmigła
  • Ładowarka USB
  • Zapasowe śmigła
  • Instrukcja obsługi

Całość zapakowana w pudełko typu walizka , idealnie nadaje się na prezent dla dziecka lub dorosłego.

31004134_4.jpg
31004134_9.jpg

G-sensor - sprawi, że gdy przechylimy smartfon w lewo to dron poleci w lewo, gdy w prawo to poleci w prawo itd..

Dzięki temu zdjęcia i nagrania możemy też robić bezpośrednio przyciskami kontrolera. Będą one zapisywane na karcie pamięci umieszczonej w dronie i powinny być lepszej jakości, niż te wykonana za pomocą apki.

Model posiada również funkcję automatycznego startu oraz lądowania. Operacje te wykonuje się w bardzo prosty sposób po wciśnięciu jednego z przycisków.

31004134_11.jpg
31004134_10.jpg

Barometryczna stabilizacja zwisu, powrót do miejsca startu i kamera, transmitująca obraz wprost do Twojego telefonu. Mało?

Banalnie proste sterowanie, funkcje akrobacji, funkcja 'flip' to wszystko sprawia, że zabawka jest idealna dla młodszych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją zabawę z dronam

31004134_7.jpg

Zobacz film pokazujący krok po kroku obsługę urządzenia :

https://www.youtube.com/watch?v=0GPL4cq54As

31004134_2.jpg

Już teraz zacznij kręcić filmy z lotu ptaka oraz robić zdjęcia otaczającego cię krajobrazu i to w prosty dający wiele radości sposób.

31004134_8.jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: