Dron VIsuo XS816 shark z kamerą 4K

0000001145

Nowy

342,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Dron VIsuo XS816 shark z kamerą 4K

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brak produktu na magazynie

82370241_8.jpg

NAJBOGATSZA WERSJA Z KAMERĄ 4K UHD I SKŁADANYMI RAMIONAMI VISUO SHARK WYPOSAŻONY W DUŻY AKUMULATOR

Ten dron ma naprawdę wiele zalet ,których nie spotkamy w innych dronach na podobnym poziomie cenowym. Najważniejsze z nich :

Długi lot aż do 21 minut  - biorąc po uwagę ,że w innych dronach czas lotu to zazwyczaj 7-10 minut  to w tym modelu jest 2-3 razy dłuższy. Akumulator 1800 mah zapewnia więcej radości z latania. Nie ma potrzeby ciągłego ładowania. Akumulator jest wsuwany. Nie ma potrzeby łączenia wtyczek lub otwierania klapki z akumulatorem. Wsuwamy akumulator i wszystko jest gotowe.

Składane ramiona - ułatwiają transport i przechowywanie modelu drona. Składanie oraz rozkładanie zajmuje tylko kilka sekund. Złożony dron zajmuje prawie dwukrotnie mniej miejsca, niż po rozłożeniu

Prosty intuicyjny pilot - Aparatura sterująca została zaprojektowana na wzór padów w konsolach do gier. Taki rodzaj pilota jest najwygodniejszy , prosty w obsłudze oraz łatwo przyswajalny dla wszystkich użytkowników.

Rozpoczęcie lotu odbywa się po wciśnięciu przycisku automatycznego startu po którym dron unosi automatycznie na wysokość około 1 metra.

Model posiada różne prędkości lotu. Dla początkujących i zaawansowanych oraz prosty system wykonywania obrotów w powietrzu.

Kamera WIFI 4K - dokładnie to dwie kamery. Kamera główna + kamera  dolna zamontowana w dronie przekazuje w czasie rzeczywistym obraz na telefon. Możliwe jest nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć w przyzwoitej jakości. Możliwe jest ręczna zmiana pochylenia kamery. Pozwoli to wykonać lepsze ujęcia nagrywanego materiału.

Automatyczny powrót - dron posiada funkcję automatycznego powrotu w kierunku miejsca startu. Funkcję aktywuje się jednym przyciskiem. Model wyposażono również w kompas pozwalający na łatwiejszą orientację w terenie podczas lotu.

Diody LED - Na każdym ramieniu zamontowane są diody led. Przednie diody oraz tyle różnią się kolorem. Dzięki temu nawet podczas długich lotów wiemy gdzie jest przód , a gdzie tył drona.

Podświetlenie jest również zamontowane w przedniej części drona co nadaje niesamowity drapieżny wygląd.

Skład zestawu :

  • Model Visuo XS816 z kamerą 4K
  • Akumulator 1800 MAH 3,7 v
  • Osłony na śmigła
  • Ładowarka USB
  • Zapasowe śmigła
  • Instrukcja obsługi

Całość zapakowana w pudełko typu walizka , idealnie nadaje się na prezent dla dziecka lub dorosłego.

82370241_12.jpg
82370241_14.jpg

G-sensor - sprawi, że gdy przechylimy smartfon w lewo to dron poleci w lewo, gdy w prawo to poleci w prawo itd.

Dzięki dodatkowej dolnej kamerze dron jest wyposażony w funkcję utrzymywania wysokości jak i pozycji. Podobnie jak jest to w modelach z GPS. Funkcja ta nazywa się Optical Flow Position. Sprawia, że latanie jest prostsze.

Gesture mode - to kolejna nowa funkcja wprowadzona w tym modelu. Po pokazaniu odpowiednich gestów rękami dron może je rozpoznać i spełnić określoną funkcję np. zrobić na zdjęcie

Model posiada również funkcję automatycznego startu oraz lądowania. Operacje te wykonuje się w bardzo prosty sposób po wciśnięciu jednego z przycisków.

82370241_7.jpg
82370241_6.jpg

Barometryczna stabilizacja zwisu, powrót do miejsca startu i kamera, transmitująca obraz wprost do Twojego telefonu. Mało?

Banalnie proste sterowanie, funkcje akrobacji, funkcja 'flip' to wszystko sprawia, że zabawka jest idealna dla młodszych użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją zabawę z dronam

82370241_4.jpg

Zobacz film pokazujący krok po kroku obsługę urządzenia :

https://www.youtube.com/watch?v=0GPL4cq54As

82370241_9.jpg
82370241_2.jpg

W opakowaniu znajdziesz jeden akumulator o podwyższonej pojemności 1800 mah który wystarcza aż do 21 minut lotu

Jeśli potrzebujesz więcej akumulatorów to nie problem, mamy je w swojej ofercie.

Już teraz zacznij kręcić filmy z lotu ptaka oraz robić zdjęcia otaczającego cię krajobrazu i to w prosty dający wiele radości sposób.

82370241_5.jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: