Moskiller pułapka na komary i muszki

Nowy

45,00 zł

Brak produktu na magazynie

58291369.jpg

Nie możesz spać w nocy ponieważ ciągle słychać natarczywe brzęczenie, którego ciężko się pozbyć. Chcesz zrobić grilla z znajomymi ,ale komary nie dają za wygraną. Jesteś na biwaku, ale nie możesz spokojnie spędzić tego czasu z przyjaciółmi bo czujesz ciągłe ukucia i swędzenie ?

Jeśli spotkała cię taka sytuacja na pewno przyda Ci się lampka pułapka, która pozbędzie się komarów w twoim otoczeniu.

Wentylator jest bardzo cichy, jego praca nie przekracza 35 decybeli. Urządzenie jest wyposażone w kabel USB. Może być zasilane z komputera , ładowarki telefonu, powerbanka lub każdego innego gniazda USB o parametrach 5V napięcia i natężeniu co najmniej 1A.

Moc znamionowa to tylko 5W

Dane techniczne :

  • Wysokość 22 cm
  • Szerokość 16 cm
  • Wymiary opakowania 16 cm x 22,5 cm x 11 cm
  • Zasilanie USB 5V zalecane co najmniej 1A
  • Długość kabla USB 95 cm
58291369_3.jpg

Lampa wabi komary wykorzystując ich podatność na trzy różne czynniki :

Światło

Komary chętnie lecą do światła. Można to sprawdzić chociażby zostawiając w ciepłą i wilgotną noc włączoną latarkę wokół której zaroi się od komarów.

Działanie światła wabiącego jest szczególnie silne wieczorem po zachodzie słońca oraz w nocy.

Diody umieszczone w górnej części lampki oświetlając cały okrąg pod nią. Dzięki temu świtało jest widoczne z każdej strony.

Temperatura

Diody zostały zaprojektowane tak, aby nagrzewały się do temperatury około 35-40 stopni Celcjusza, która jest zbliżona do temperatur ludzkiego ciała. Komary najlepiej czują się w takiej właśnie temperaturze i chętnie w niej przebywają.

Dwutlenek węgla

Światło ultrafioletowe tworzy reakcję foto katalityczną wytwarzając niewielkie ilości dwutlenku węgla które symulują dwutlenek węgla wydzielający przez ludzkie ciało.

Po pojawieniu się komara w dolnej części lampy zostaje on wessany przez wir powietrza wytwarzany przez wentylator.  Dzięki stożkowej budowie pułapki oraz wirowi powietrza komar nie jest już w stanie z niej wylecieć.

58291369_6.jpg
58291369_5.jpg

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii: