Magiczna magnetyczna plastelina SPRYTNA + MAGNES

0000000839

Nowy

12,00 zł

Brak produktu na magazynie

21134938_3.jpg

Sprytna plastelina magnetyczna Magnetic Putty

Trafiony prezent który odpręży i jednocześnie dostarczy kreatywnej zabawy? Wypróbuj sprytną plastelinę - lek na stres i codzienną nudę! Skutecznie rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, tak że nie sposób się nią nie zachwycić.

Elastyczna masa jest stworzona, aby nie wysychać i nie brudzić rąk, dzięki czemu można ją używać w każdej sytuacji – na przerwie w szkole, przed egzaminem czy czekając na rutynową kontrolę u lekarza. Przeznaczona zarówno dla dzieci, jak i dorosłych sprawdzi się… zawsze!

Z plasteliną można robić wszystko. Ugniatać, rozciągać we wszystkich kierunkach, rozrywać, odbijać, tworzyć dowolne kształty czy odciskać w niej przedmioty. Każde z czynności ma inną funkcję – niektóre skutecznie odstresowujący, a inne pobudzają do działania uśpioną kreatywność. Plastelina jest gatunku magnetycznego. A co to dokładnie oznacza? Model ten to specjalny typ sprytnej plasteliny, który oprócz standardowych funkcji, dodatkowo posiada właściwości magnetyczne, czyli potrafi przyciągać magnes, tworząc oryginalne i ciekawe projekty. Wystarczy przyłożyć dowolny magnes neodymowy i patrzeć, jak masa plasteliny podąża lub otacza przedmiot.

Sprytna plastelina to idealny prezent dla dziecka lub bliskiej osoby. Jednocześnie działa antystresowo, rozładowując napięcie i nadmiar emocji oraz dostarcza uśmiechu i zabawy. Dostępna w różnych kolorach, z pewnością spodoba się każdemu.

Do wyboru jest 6 kolorów widocznych na zdjęciu. W przypadku braku podania jaki ma być kolor , wysłany zostanie kolor losowy.

21134938_5.jpg
21134938_6.jpg
21134938_4.jpg
21134938_1.jpg
21134938_2.jpg
21134938_8.jpg

NA NASZYCH AUKCJACH MOŻESZ RÓWNIEŻ ZNALEŹĆ KULKI O ROŻNEJ ŚREDNICY I KSZTAŁCIE

  • Kulki magnetyczne o średnicy 3 mm
  • Kwadratowe klocki magnetyczne o średnicy 3 mm
  • Kwadratowe klocki magnetyczne o średnicy 5 mm

Również klocki kwadratowe oraz magiczną plastelinę. Zestawy można ze łączyć budując więcej różnych kształtów.

Akcesoria

7 innych produktów w tej samej kategorii: