Piłeczki piłki do namiotu kojca lub suchego basenu 55 mm 100 szt

0000000870

Nowy

26,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Piłeczki piłki do namiotu kojca lub suchego basenu 55 mm 100 szt

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

1862 Przedmiotów

24 godziny

27253600.jpg

NA TEJ AUKCJI KUPUJESZ 100 SZT O ŚREDNICY 55 MM

Kolorowe, okrągłe i miękkie. Takie właśnie są idealne piłeczki do napełnienia suchego basenu dla dzieci. Wypełnione powietrzem i wykonane z bezpiecznego materiału PCV, staną się doskonałym towarzyszem podczas każdej zabawy w namiocie. Starannie wykonane charakteryzują się wysoką trwałością, która gwarantuje wytrzymałość podczas rzucania, odkształcania czy gniecenia piłeczek.

Kulki po prostu wracają do swojej pierwotnej formy nie przerywając dziecięcej zabawy. Dostępne w różnych kolorach nie tylko przyciągną uwagę dziecka, ale także stworzą piękne wypełnienie basenu nadając mu formę prawdziwej krainy zabaw.

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Dla bezpieczeństwa dzieci, kulki zostały przebadane pod kątem normy EN71, a ich bezpieczeństwo potwierdza znak CE. oznaczający ,że produkt nie jest szkodliwy dla zdrowia oraz może być bez obaw użytkowany przez najmłodszych. Dodatkowo dostępne są w specjalnej siatce z uchwytem do transportu, która znacznie ułatwi przechowywanie i przenoszenie kulek.

Piłeczki to niezbędny element każdego suchego basenu, ponieważ to one dostarczają dziecku najwięcej radości i umożliwiają zabawę. Rzucanie, pływanie czy nurkowanie w tafli kolorowych kulek to tylko niektóre z pomysłów, jak je wykorzystać… a dzieci zawsze wymyślą ich o ciut więcej !

WIĘKSZE PIŁECZKI TO WIĘKSZA FRAJDA I OBJĘTOŚĆ

Na naszych aukcjach zakupisz baseny, namioty, kojce oraz domki ogrodowe dla dzieci, gdzie możesz użyć piłeczek.

27253600_1.jpg
27253600_4.jpg

17 innych produktów w tej samej kategorii: