Namiot dla dzieci z tunelem 3w1 kojec suchy basen

0000000872

Nowy

99,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Namiot dla dzieci z tunelem 3w1 kojec suchy basen

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

180 Przedmiotów

24 godziny

ROZŁOŻENIE I ZŁOŻENIE ZAJMUJE TYLKO CHWILKĘ

Namiot samo rozkładający 3w1, to prawdziwa kraina zabawy! W zależności od humoru i dziecięcych pomysłów, codzienna zabawa nigdy nie stanie się nudna. Produkt został wykonany z wysoką starannością i jest bezpieczny dla najmłodszych. Może być używany zarówno w domu, jak i na zewnątrz, a jego złożenie to żaden problem - wystarczy zapakować części zestawu w specjalny pokrowiec, a namiot zajmie minimalną ilość miejsca.

Parametry techniczne:

  • Materiał: poliester
  • Wymiary namiotu: ok. 85 x 85 x 96 cm
  • Wymiary tunelu: ok. 46 x 120 cm
  • Wymiary domku: ok. 80 x 80 x 80 cm

Zestaw zawiera:

  • Namiot składający się z 3 części
  • Pokrowiec

Namiot to świetne miejsce do zabawy, w którym dziecko znajdzie swój własny, magiczny kąt. Co więcej, w zależności od chęci można osobno używać każdy z elementów namiotu, co uczyni codzienną zabawę bardziej atrakcyjną i uchroni przed szybkim „odstawieniem w bok”.

Tym samym zabawka przybiera postać suchego basenu, który uwielbiany przez najmłodszych… chyba nigdy im się nie znudzi. W przypadku braku piłeczek lub zwyczajnej chęci powiększenia zapasu, zawsze jest możliwość ich dokupienia. Co, jak co, ale kulek w basenie – nigdy dość !

Co istotne, namiot jest do wykorzystania praktycznie o każdej porze roku – gdy jest ciepło i zimno. Dodatkowo nieskomplikowane złożenie suchego basenu, pozwala na jego łatwy transport np. w przypadku chęci zabrania go na wycieczkę lub przeniesienia.

Namiot zostało przebadane pod kątem norm EN71 oraz posiadają znak CE potwierdzający ich bezpieczeństwo oraz zgodność z normami Europejskimi

BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE

Piłeczki nie są częścią zestawu , ale można dokupić je osobno

18633202_2.jpg
18633202_3.jpg
18633202_4.jpg

17 innych produktów w tej samej kategorii: