DOMEK DLA DZIECI NAMIOT DO OGRODU SUCHY BASEN

0000000880

Nowy

89,00 zł

Brak produktu na magazynie

18893049_1.jpg

Namiot domek dla dzieci

Namiot z piłeczkami w kształcie domku to nic innego, jak własne miejsce do nieograniczonej zabawy i spełnienie marzeń niejednego malca. W domu, ogrodzie, na tarasie czy nad wodą – nie ma znaczenia miejsce, ponieważ namiot ma uniwersalne zastosowanie i sprawdzi się praktycznie wszędzie. Wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek sprawi, że każde dziecko po prostu… nie będzie chciało z niego wyjść!

Namiot został zaprojektowany na wzór klasycznego domku z bajki lub też dziecięcych rysunków. Ma barwne ściany i dach oraz przezroczyste okna, a także drzwi, przez które można dostać się do środka. Nic więc dziwnego, że najmłodsi poczują się w nim, jak prawdziwi gospodarze i z pewnością wprowadzą w nim własne… zasady! W końcu wolność Tomku w swoim Domku. Dzieci więc będą miały okazję zaprosić gości, urządzić spotkanie czy też np. wystawić przedstawienie – możliwości bez liku, wręcz do wyboru, do koloru!

Możesz również zakupić u nas piłeczki do namiotu. Zwiększają przyjemność z zabawy.

Namiot wykonany jest z wysokiej jakości, nieszkodliwego dla zdrowia materiału i charakteryzuje się stabilną oraz łatwą w montażu konstrukcją, która zapewni trwałość podczas każdego rodzaju zabawy. Co więcej, warto podkreślić, że namiot to nie tylko źródło wspaniałej zabawy każdego dnia, ale także ćwiczenie służące rozwijaniu i poszerzaniu wyobraźni dziecka. Wymyślanie pomysłów, planowanie i organizowanie, to elementy wpływające na pobudzenie kreatywności oraz ciągłe stymulowanie dyspozycji twórczych najmłodszych.

Skład zestawu :

  • Namiot w kształcie domku
  • Pokrowiec
  • Elementy mocujące

Namiot jest samorozkładający się. Szybki sposób na udaną zabawę.

18893049.jpg
18893049_2.jpg
18893049_3.jpg
18893049_6.jpg

30 innych produktów w tej samej kategorii: