Pistolet do gry w rozszerzonej rzeczywistości AR

0000000718

Nowy

69,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Pistolet do gry w rozszerzonej rzeczywistości AR

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ar gun to ekskluzywny pistolet do gry w rozszerzonej rzeczywistości za pomocą smartfona

Więcej szczegółów

Brak produktu na magazynie

1.jpg
2.jpg

Czym jest pistolet  AR Gun :

Pistolety AR to nowość na Polskim rynku. Ten gadżet podbija rynki zagraniczne i powoli zaczyna pojawiać się również w Polsce.

AR(Augmentem Reality) - to przedmioty wykorzystujące otaczającą nas rzeczywistość , oraz rozszerzające ją o dodatkowe elementy.

Pistolet AR posiada wbudowany radar oraz transmisje danych bluetooth. Dzięki temu zamontowany w nim telefon jest informowany o każdym ruchu pistoletem. Końcowy efekt jest taki ,że podczas gry trzeba obracać się i ruszać pistoletem obierając cele pojawiające się w grze. Koniec z leżeniem bez ruchu przy telefonie , dzięki temu urządzeniu gra stanie się bodźcem do ciągłego ruchu.

Wymagania :

Pistolet jest kompatybilny z większością smartfonów wyposażonych w system Android lub IOS oraz wyposażonymi w Bluetooth. Polecane telefony z  przekątnymi ekranu od 4,7 cala do 6 cali.

W znajduje się instrukcja oraz informację jak  należy ściągnąć i zainstalować darmową aplikację z grami na Ar Gun. Aplikacja zawiera kilkanaście różnych gier, zarówno dla tych najmłodszych jak i dla troszkę starszych.

Pistolet jest zasilany dwiema bateriami typu AAA ( nie dołączone do zestawu ) Czas zabawy wynosi do 40 godzin w zależności od pojemności baterii.

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Dostępny w dwóch kolorach czerwonym oraz czarnym. Przy składaniu zamówienia powiadom nas jaki kolor wybierasz. W innym przypadku wybierzemy za ciebie.

7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

5 innych produktów w tej samej kategorii: