PROJEKTOR STAR SHOWER RUCHOMY 2 KOLORY!

0000000701

Nowy

49,50 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

PROJEKTOR STAR SHOWER RUCHOMY 2 KOLORY!

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Projektor star shower to doskonała alternatywa dla zwykłych lampek. Nasz projektor wyświetli na elewacji twojego budynku setki ruchomych punktów świetlnych w kolorze zielonym.

Więcej szczegółów

Brak produktu na magazynie

1.jpg
2.jpg

Laser Świąteczny  to ogromna alternatywa dla tradycyjnych świecących lampek. Nowoczesny reflektor wyświetli setki ruchomych światełek na elewacji twojego domu lub w wewnątrz.

Nie musisz męczyć się z łańcuchami światełek, których rozwieszanie jest długotrwałe i pracochłonne - wystarczy, ze wbijesz reflektor Star Shower w trawnik przed domem i zyskasz piękną iluminację całej fasady.

Reflektor Star Shower:

  • piękna iluminacja fasady bez długiego montażu
  • oświetli aż do 300 metrów kwadratowych powierzchni
  • 6000 zielonych lub zielono-czerwonych światełek energooszczędny

Nowoczesny projektor laserowy  to nowość na rynku ozdób świątecznych. Emitowane przez urządzenie światło laserowe tworzy niezwykłą prezentację wizualną na ścianach budynków i innych oświetlanych powierzchniach a także we wnętrzach. Zestaw zawiera polską instrukcję, polskie opakowanie oraz gwarancję 12 m-cy

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Innowacja

Koniec z długotrwałym i zabierającym dużo czasu dekorowaniem domu w tradycyjne  energochłonne lampki. Dzięki naszemu projektorowi efekt uzyskasz w parę minut. 

Energooszczędność

Reflektor zużywa aż 99% mniej prądu niż zwykłe lampki dzięki zastosowaniu technologii led. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze, które możesz przeznaczyć na świąteczne zakupy.

Wszechstronne zastosowanie

Dzięki urządzeniu możesz pięknie udekorować elewację domu lub krzewy ogrodowe, jest idealny na boże narodzenie, ale sprawdza się też doskonale podczas imprez urodzinowych i spotkań rodzinnych.

Łatwość obsługi.

Urządzenie podłącza się do prądu na tym kończy się cała obsługa. To o wiele łatwiejsze niż wieszanie lampek.

Akcesoria

27 innych produktów w tej samej kategorii: