Samochód rc crawler 4x4 z metalową obudową mini autko

0000000922

Nowy

65,00 zł

Brak produktu na magazynie

27142947_4.jpg
27142947_9.jpg

MINI SAMOCHÓD TERENOWY NA ZDALNE STEROWANIE Z METALOWĄ KAROSERIĄ

Skład zestawu :

  • Samochód Mini Crawler
  • Ładowarka USB
  • Akumulator NICD mah 3,6 v
  • Pilot zdalnego sterowania 2,4 Ghz
  • Instrukcja obsługi w języku Polskim

Samochód jest nie dużych rozmiarów ale pomimo tego radzi sobie świetnie w górzystym terenie. Pokonuje dzielnie przeszkody napotkane na swojej drodze.

Sterowanie na 2,4 Ghz pozwala na jednoczesną jazdę kilku pojazdów. Dzięki temu urządzisz niesamowite wyścigi samochodów w terenie.

27142947_7.jpg

POGROMCA TERENU

Przy bardzo wysokim skoku nadwozia i dobrej amortyzacji auto doskonale zachowuje się podczas wspinaczki oraz jazdy po nierównym skalistym podłożu. Sprawia wielką frajdę z jazdy w terenie.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 8 lat) i dorosłych. Poza sporą dozą doskonałej zabawy, samochód pozwoli rozwinąć zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową. Jakość potwierdzona znakiem CE.

Do wyboru jest kolor złoty lub czerwony. W przypadku braku podania koloru przy zamówieniu zostanie wysłany kolor losowy.

27142947_1.jpg

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Samochód został wykonany z najwyższej jakości, giętkich i niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia. Przedni zderzak zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.

WIELKIE GUMOWE KOŁA

Duże napompowane koła to największa zaleta tego samochodu. Opona tego modelu kompensuje około 10-15 mm nierówności napotkanych na drodze. Większymi przeszkodami zajmują się wyjątkowo sprawne amortyzatory.

Polecamy dodatkowe akumulatory w super promocyjne cenie.

27142947_2.jpg
27142947_3.jpg

W razie pytań chętnie służymy pomocą. Numer telefonu znajdziesz w zakładce „O sprzedającym” znajduje się ona w dolnej części strony. Zachęcamy również do zadawania pytań przez formularz allegro. Zamówienia złożone do godziny 13 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii: