Zegar ścienny 50 cm z metalu

0000000764

Nowy

69,00 zł

Zegar z grubymi solidnymi obręczami, wykonany z metalu kolor czarny

Więcej szczegółów

4 Przedmiotów

24 godziny

PIĘKNY METALOWY ZEGAR 50 CM W STYLU VINTAGE WYGLĄDA ŚWIETNIE W KAŻDYM POMIESZCZENIU WYKONANY Z PROFILI

22987690_3.jpg

Metalowy zegar ścienny jest ozdobą i modnym dodatkiem do mieszkania, biura oraz innych pomieszczeń. Również ze względu na swój charakter idealny prezent dla osób, które mają już wszystko … może prawie wszystko. Zegar wykonany jest z metalu. Wskazówki z aluminium. Mechanizm kwarcowy zasilany jedną baterią AA

.

Dlaczego wybrać produkt z naszej oferty ?

Zdjęcia na aukcji pokazują realnie sprzedawany produkt. Spawy umieszczone są w tylnej części zegara przez co całość wygląda estetycznie. Cyfry oraz obręcz wykonane są z profili , nie jak w tańszych zegarach tego typu z płaskich blaszek.

Wykonanie z profilu daje efekt wypukłości i stabilności zegara.

Odradzamy zakup na aukcjach gdzie sprzedawcy oferują wysyłkę z zagranicznych magazynów, w tych sytuacjach towar często nie dochodzi , lub jego wysyłka trwa bardzo długo, a klient jest narażony na dodatkowe opłaty celne i skarbowe.

Nasze zegary zapakowane są w ładne i estetyczne opakowania, doskonale nadające się na prezent. Zegary posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi, dzięki czemu można być pewnym ich jakości wykonania. Towar wysyłamy zawsze dobrze zabezpieczony. W razie potrzeby zapewniamy części zamienne.

22987690_2.jpg
22987690.jpg

WYMIARY:

  • Wymiary opakowania to 50 X 50 X 3 cm
  • Długość wskazówki dużej: 35 cm
  • Długość wskazówki małej: 18 cm
  • Średnica tarczy zegara : 50 cm
  • Zasilany baterią 1 x AA (brak w zestawi)
22987690_1.jpg

6 innych produktów w tej samej kategorii: