Zegar ścienny betonowy z mechanizmem ulta silent

0000000924

Nowy

89,00 zł

Brak produktu na magazynie

30575346.jpg

MECHANIZM ULTRA SILENT - NIE WYDAJE ŻADNEGO DŹWIĘKU

Zegar betonowy to nasz nowy model na rok 2018 , charakteryzuje się udanym wzornictwem oraz czytelną formą wykonania. Nadaje się do każdego wnętrza , zarówno do salonu, biura przedpokoju, sypialni czy jadalni. Zegar idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz nawiązując do elementów wykonanych z betonu architektonicznego.

Wysokiej jakości tarcza wykonana z betonu charakteryzuje się dobrą widocznością nawet z daleka oraz solidnością. Mechanizm kwarcowy zasilany jedną baterią pracuje bardzo cicho i całkowicie bezgłośnie.

Zegar ma średnicę 30,5 cm oraz głębokość 4 cm. Wskazówki są wykonane z naturalnego drewna, co doskonale kontrastuje z wykonaniem tarczy zegara oraz podkreśla jego wyjątkowość. Zegar naprawdę przykuwa wzrok każdego kto na niego spojrzy.

Zegary betonowe to nowość na rynku polskim. Produkt, który dopiero wchodzi do sprzedaży, doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy budownictwa na rok 2018.

Mechanizm wysokiej jakości typu ULTRA SILENT nie wydaje żadnych dźwięków. Zegar zamontowany w sypialni nie wydaje odgłosów tykania. Jego praca jest cicha i przyjemna.

IDEALNE NAWIĄZANIE DO BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

NA PRODUKT UDZIELAMY 24 MIESIĘCY GWARANCJI

30575346_1.jpg
30575346_2.jpg

15 innych produktów w tej samej kategorii: